Legnica oaza zieleni pełna udogodnień

Władze miasta Legnica chcą skończyć z zakorkowanymi drogami!
24 października 2016
Możesz liczyć na niskie koszty eksploatacji
24 października 2016

Legnica oaza zieleni pełna udogodnień

Wille Garnizon to nowoczesny projekt inwestycyjny, który dzięki swojej optymalnej lokalizacji, ma do zaoferowania wszechstronną wygodę. Otoczenie inwestycji stanowi niska zabudowa, która tworzy kameralną atmosferę miejsca. To właśnie tam możesz rozpocząć nowe, wygodne i spokojne życie, otoczony wszelkimi udogodnieniami miejskimi.

Legnica zapewni Ci dostęp do licznych elementów infrastrukturalnych, dogodnej sieci komunikacji oraz atrakcyjnych terenów zielonych. Potencjał ten został zauważony przez dewelopera KOMB Constructions i wykorzystany w możliwie najlepszy sposób.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Legnicki, który oprócz klasycznych ścieżek spacerowo-rowerowych ma także do zaoferowania boisko do piłki nożnej, siatkówki, kort tenisowy oraz nowocześnie i bezpiecznie wyposażone place zabaw dla najmłodszych. Pobliskie centra handlowe (Media Expert, Auchan, Decathlon, Leroy Merlin czy Castorama) zaspokoją większość potrzeb zakupowych. Ponadto infrastruktura całego osiedla zapewnia swobodę dostępu do udogodnień handlowo-usługowych, niezbędnych na co dzień. Bliskość placówek oświatowych i obiektów sportowych usatysfakcjonuje młode rodziny.

Ten rejon Legnicy to idealne połączenie spokoju, zieleni i zacisznej atmosfery z dogodnym dostępem do centrum. Ponadto zaplanowana budowa zbiorczej drogi południowej, będzie zapewniała szybsze połączenie ze wschodnią częścią miasta.

To komfortowe miejsce czeka właśnie na Ciebie – sprawdź szczegóły inwestycji już dziś.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Dodaj komentarz