LOKALIZACJA

Miejska wygoda i dobra architektura tworzą konstelację prestiżu. W ramach nowego etapu powstaną dwa budynki wielorodzinne przy ulicy Okrężnej, Wille Garnizon zaprojektowano z równowagą między nowoczesnością a ponadczasowymi rozwiązaniami decydującymi o jakości życia.

Miejsce prowadzenia inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest Park Legnicki, w którym znajdziesz m.in. boiska do siatkówki, piłki nożnej, korty tenisowe oraz liczne ścieżki rowerowe i place zabaw dla najmłodszych. Chcąc wybrać się na zakupy docenisz bliskość centrów handlowych takich jak Auchan, Decathlon, Media Expert, Castorama czy LeroyMerlin. W niewielkiej odległości znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum i to wszystko na wyciagnięcie ręki. Ten rejon Legnicy łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta.

Zbiorcza droga południowa - jeszcze lepsza komunikacja z miastem!

Zbiorcza droga południowa ma dla miasta charakter wręcz strategiczny. Połączy bowiem jego część zachodnią ze wschodnią, dzięki przeprawie przez Kaczawę.

Dzięki tej drodze o średnim natężeniu nie będzie konieczności "objeżdżania" miasta (czy to obwodnicą, czy ul. Piłsudskiego), aby dostać się do jego wschodniej części. Ulica Okrężna jest naturalnym przedłużeniem przeprawy, chociaż jednocześnie nie przewiduje się wzrostu ruchliwości na naszej ulicy - co czyni lokalizację Willi Garnizon jeszcze bardziej atrakcyjną!