DLACZEGO MY?

Laureat konkursu Legnickie Prezentacje - Architektura 2016

Nasze wyróżnienia

Z przyjemnością informujemy, że inwestycja Wille Garnizon została dostrzeżona przez jury oraz publiczność konkursu Legnickie Prezentacje - Architektura 2016, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce oraz zdobyliśmy nagrodę publiczności. Dziękujemy!

Radość niskiej ceny trwa krótko

Z akup mieszkania to bez wątpienia jedna z poważniejszych decyzji życiowych. Często podczas wyboru własnego „M” zwracamy największą uwagę na cenę zapominając o lokalizacji, funkcjonalności, komforcie oraz jakości. Nie kalkulujemy iż niska cena “dziś” może wpływać na wysokie koszty w wieloletniej perspektywie a przecież mieszkanie to inwestycja na długie lata! Ponieważ niska cena może okazać się dla nas zdradliwa i może przełożyć się na dużo gorszą jakość warto przeanalizować każdą ofertę bardzo dokładnie, by nie wpaść w pułapkę wyłącznie niskiej ceny – bo „Radość niskiej ceny trwa krótko”.

Dlaczego warto wybrać WILLE GARNIZON:

 • Niska, willowa zabudowa
 • Tylko 16 komfortowych mieszkań
 • Ogródek i taras do każdego mieszkania na parterze
 • Luksusowy i wygodny budynek z komórkami lokatorskimi
 • Budynek ogrodzony i monitorowany,
 • Miejsca postojowe na ogrodzonym i monitorowanym terenie
 • Doskonała komunikacja z centrum miasta i centrum handlowym Bielany
 • Pełna Infrastruktura handlowo-usługowa
 • Budynek w otoczeniu domków jednorodzinnych
 • Cicha i spokojna okolica w pobliżu Parku Legnickiego
 • Niskie koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów budowlanych:
Trzyszybowe okna w systemie IDEAL 4000 PLUS
Trzyszybowe okna w systemie IDEAL 4000 PLUS łączy w sobie oryginalność formy ze skutecznością rozwiązań. Absolutnie doskonałe parametry techniczne i futurystyczna forma. To połączenie najpopularniejszych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalające na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okien.
Tynk KABE THERM RENO
Tynk KABE THERM RENO będący systemem Swiss Formula gwarantujący szwajcarską jakość ocieplania opartą na styropianie z silikonową, zewnętrzną wyprawą tynkarską ARMASIL, którego głównymi zaletami są przede wszystkim redukcja kosztów ogrzewania budynku, poprawa mikroklimatu wnętrz, wysoka odporność na zabrudzenia jak i oczywiście wysoka estetyka elewacji
Styropian TERMONIUM PLUS
Styropian TERMONIUM PLUS fasada grafitowy, produkowany na bazie innowacyjnego surowca, uszlachetnionego np. kompozycją grafitu, który dodany do granulek w procesie produkcji polistyrenu, poprawia właściwości izolacyjne płyt, dzięki czemu można osiągnąć lepsze efekty izolacji cieplnej lub takie same przy mniejszych grubościach płyt. Przeznaczone są do wykonywania izolacji cieplnych ścian, w tym do wykonywania ociepleń fasad.
Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne (określane również mianem osłon zewnętrznych) są funkcjonalnymi i coraz modniejszymi elementami wyposażenia nowoczesnych domów i mieszkań. My przewidzieliśmy montaż rolet zewnętrznych już na etapie tworzenia projektu budowlanego, dzięki temu poczyniliśmy oszczędności dla ostatecznego nabywcy. Jesteśmy przekonani, że ich montaż przyniesie wiele korzyści, wygody i zapewni bezpieczeństwo mieszkańców.
Ocieplenie stropu piwnicznego
Ocieplenie stropu piwnicznego przy użyciu wysokiej klasy wełny ISOROC ISOFAS-LMG gr.10cm fazowanej oraz jednostronnie gruntowanej przeznaczonej do izolacji termicznej, akustycznej i ogniowej zakończonej strukturą natryskową

1. Strop
2. Zaprawa klejąca
3. ISOFAS-LMG fazowany
4. Tynk
Budynek posadowiony na płycie fundamentowej
Do izolacji ścian zewnętrznych poniżej gruntu zastosowano izolację ciężką przeciwwodną, która nie przepuszcza nie tylko wilgoci gruntowej, ale też wody działającej pod ciśnieniem.
Szkło Pilkington Profilit™
Szkło Pilkington Profilit™, które zastosowano do przeszklenia klatek schodowych nadało budynkowi wyróżniający wygląd zachowując efektywny energetycznie budynek dostarczając naturalnego światła do wnętrz przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikom bezpiecznych i komfortowych warunków w tych pomieszczeniach.
Dach najwyższej jakości
Najwyższa jakość, niemiecka precyzja i zadowolenie inwestorów na całym świecie sprawiło, że zdecydowaliśmy się na zastosowanie glazurowanej dachówki Bogen Reform 11. Dach pokryty tą ceramiką należy do jednych z najpiękniejszych typów pokryć dachowych a dodatkowo cechuje sie licznymi zaletami łączącymi klasyczną elegancję, wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałości, na która producent daje aż 30 lat gwarancji.
Innowacja w Legnicy
Jako pierwsi w Legnicy zastosowaliśmy wolnopodparte balkony z prefabrykowanego betonu architektonicznego na łącznikach Halfen w technologii całkowicie likwidującej mostek cieplny więc nie wymagające dodatkowego docieplania, izolacji czy nadbetonów. Technologia ta z powodzeniem od lat stosowana w Skandynawii oraz w Niemczech.
Luksusowe apartamenty
Mieszkania na drugim piętrze (np A 2.3) to luksusowe apartamenty i to w tych lokalach zastosowaliśmy najwyższej jakości okna dachowe Fakro FTP-V U-3 z ciepłą ramką, szybą hartowaną, mikrowentylacją oraz nawiewnikiem automatycznym V40P, które gwarantują doskonałe naświetlenie, bezpieczeństwo dzięki systemowi topSafe oraz odpowiedniemu napowietrzeniu pomieszczeń nawet przy szczelnie zamkniętych oknach.
“Ruukki - Stać Cię na najwyższą jakość”
“Ruukki - Stać Cię na najwyższą jakość” to hasło reklamowe producenta blachy z której wykonaliśmy obudowę lukarn. Dachy stalowe tego producenta projektowane są z myślą o trudnych warunkach klimatycznych dlatego wytrzymują lata zmiennej pogody, od letnich upałów i jesiennych deszczy po mroźne zimy. Ruukki gwarantuje niezmienną jakość swoich produktów nawet do 50lat.