Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Willach Garnizon?
24 października 2016
Nowy film podsumowujący dotychczasowe prace związane z inwestycją
6 grudnia 2016

Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie

Wille Garnizon to mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach na rynku nieruchomości. Deweloper oferuje lokum przestronne, funkcjonalne, a co za tym idzie – komfortowe.

KOMB Constructions przygotował dla klientów atrakcyjną ofertę. W sprzedaży znajdują się lokum dwupokojowe o metrażu między 39 a 42 m2, a także mieszkania trzypokojowe o powierzchni między 60 a 85 m2. Do każdego z „M” przynależy balkon lub taras. Warto dodać, że na trzeciej kondygnacji budynków wydzielono przestrzeń na dwupoziomowe lokale liczące po 85 m2. Przyporządkowano do nich loggie oraz tarasy widokowe. Wszystkie pomieszczenia posiadają duże okna, które gwarantują doskonałe nasłonecznienie „M”.

W cenie mieszkania klienci otrzymują także komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Inwestycja posiada pełną infrastrukturę. W pobliżu znajduje się park, a także liczne obiekty sportowe. Niedaleko stąd działają placówki edukacyjne, centra handlowe i sklepy. Mieszkańcy mają zapewniony również dogodny dojazd do centrum miasta komunikacją miejską.

Wille Garnizon są zlokalizowane przy ul. Okrężnej. To znakomita przestrzeń dla całej rodziny. Bliskość centrum, dostęp do infrastruktury oraz tereny zielone w pobliżu zapewnią nam wysoki komfort życia.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Dodaj komentarz