Dlaczego warto kupić mieszkanie w Willach Garnizon?

Możesz liczyć na niskie koszty eksploatacji
24 października 2016
Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie
26 października 2016

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Willach Garnizon?

Połączenie najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych z doskonałą jakością materiałów oraz optymalną lokalizacją to podstawa, jaką charakteryzują się Wille Garnizon. Ta prestiżowa, kameralna i pełna funkcjonalnych rozwiązań inwestycja zapewni Ci wygodę oraz zadowolenie z podjętej decyzji.

Deweloper KOMB Construction zdecydował się na projekt, oparty na niskiej zabudowie willowej. Mieszkania parterowe dysponują własnym ogródkiem i tarasem. Ponadto do wszystkich nieruchomości przynależą komórki lokatorskie. Teren wokół budynku jest ogrodzony, znajdują się na nim miejsca postojowe, a całość inwestycji objęto systemem monitoringu.

Osiedle Wille Garnizon oferuje doskonałe połączenie komunikacyjne, zarówno z centrum jak i głównymi trasami regionu. Bezpośrednie otoczenie inwestycji stanowi zabudowa jednorodzinna, co gwarantuje jej zaciszny charakter. W okolicy znajdują się liczne elementy infrastruktury miejskiej, potrzebne dla wygodnego funkcjonowania na co dzień. Pobliski Park Legnicki to wyśmienite miejsce dla wypoczynku i rekreacji w otoczeniu przyrody.

Kolejnym atutem, przemawiającym za inwestycją jest jej wysoka jakość. Przekłada się ona nie tylko na nienaganny wygląd budynku, ale jest również gwarancją trwałości i niskich kosztów eksploatacyjnych.

Pamiętaj, kierując się jedynie kosztem zakupu nieruchomości, możesz podjąć decyzję, która okaże się niesatysfakcjonująca już po kilku miesiącach. Postaw na idealnie wyważony stosunek jakości do ceny i żyj tak, jak na to zasłużyłeś.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Dodaj komentarz